Anna Wyszkoni i jej jubileuszowy koncert

Anna Wyszkoni i jej jubileuszowy koncert

Category : Koncerty

Anna Wyszkoni

KIEDY: 12 maja 2017 20:00
GDZIE: Teatr Letni im. Heleny Majdaniec, ul. Fałata 2
ZA ILE: 79 zł – 99 zł

Anna Wyszkoni to polska piosenkarka wykonująca muzykę z pogranicza popu i rocka. W latach 1996–2010 występowała w zespole Łzy. Solowo nagrała 4 albumy: Pan i Pani (2009), Życie jest w porządku (2012), Kolędy wielkie (2015) oraz Jestem tu nowa (2017).

Jej kariera muzyczna rozpoczęła się we wczesnym dzieciństwie, kiedy w zaciszu domowym „śpiewała” do dezodorantu albo rury od odkurzacza. Jednak bardziej spektakularne sukcesy nadeszły wraz z pojawieniem się w szeregach grupy ŁZY w 1996 roku. W tym samym roku powstały pierwsze wspólne piosenki Ani i Łez, dzięki którym Ania zadebiutowała na antenie kilku lokalnych rozgłośni radiowych. Pierwszym solowym sukcesem Ani Wyszkoni było zajęcie I miejsca, zdobycie dwóch wyróżnień oraz Nagrody Publiczności na Festiwalu Wokalnym w Wyszkowie.

Pierwsza solowa płyta Ani Wyszkoni była zapowiedzią dojrzałego i bardziej eleganckiego wizerunku Ani. Na płycie, oprócz autorskich utworów Ani, znalazły się również kompozycje m.in. Ani Dąbrowskiej, gitarzysty zespołu Wilki, Mikisa Cupasa czy Wojciecha Klicha. Album powstał we współpracy z jednym z najbardziej cenionych producentów muzycznych w Polsce, Bogdanem Kondrackim.

 

Każdy koncert Anny Wyszkoni to wspaniałe widowisko z piekną oprawą multimedialną. Podczas jubileuszowej trasy koncertowej Ania wykona swoje największe przeboje z 20 lat pracy na scenie.


Publikuj Darmowe Ogłoszenia